نحوه ثبت سفارش 

مشتریان و کاربران عزیز آدیوکلاب ،سایت آدیو کلاب برای راحتی شما عزیزان نحوه خرید و انتخاب اجناس و همچنین چگونگی ارسال را توضیح داده که به شرح زیر می باشد:

  1. توجه قبل از هر گونه خرید برای سهولت خرید خود حتما حساب کاربری خود را ایجاد بفرمایید
  2. انتخاب اجناس مورد نظر و افزودن سبد خرید
  3. تسویه حساب و وارد کردن جزئیات صورت حساب (توجه داشته باشید که اگر قبلا موفق به ایجاد حساب کاربری نشده اید می توانید در بخش جزئیات صورت حساب با دادن شماره موبایل و رمز عبور حساب کاربری خود را ایجاد کنید )
  4. در نهایت ثبت سفارش و پرداخت

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

نحوه ارسال

اگر شما ساکن تهران هستید:

کالا با پیک برای شما ارسال می شود. هزینه پیک بين 15 هزار تومان تا 60 هزار تومان و با خریدار می باشد. (ممکن است هزینه کمتر یا بیشتر باشد)

ارسال با پست پیشتاز بين 1 تا 3 روزه: 10 هزار تومان تا 50 هزار تومان (رایگان برای محصولاتی که در صفحه آنها هزینه ارسال رایگان ذکر شده است)

اگر در شهرهای دیگر هستید:

در صورتیکه در شهرهای دیگر غیر از تهران می باشید کالا همراه تیپاکس، پست و باربری برای شما ارسال می شود. انتخاب روش ارسال به نظر خود شما بستگی دارد.

ارسال با پست پیشتاز بين 1 تا 3 روزه: 12 هزار تومان تا 50 هزار تومان (رایگان برای محصولاتی که در صفحه آنها هزینه ارسال رایگان ذکر شده است)

مهلت تست سفارش

كليه اجناس خريداري شده از فروشگاه آدیو کلاب چهار روز از زمان تحويل مهلت تست سلامت دارند. شما کاربران عزیز مي توانيد در مهلت تست اجناس بدون نصب آنها از وسيله خريداري شده تست گرفته و در صورت وجود هر گونه مشكلی کالا را عودت داده و کالای جديد تحويل بگيريد. در صورتيكه کالا خريداري شده نصب گردد مهلت تست تمام شده و گارانتي کالا شروع مي شود كه براي شركتهاي مختلف بين 1 سال تا 18 ماه ميباشد. به عنوان مثال قبل از نصب پخش سوكت را وصل كرده و تست كنيد يا قبل از پيچ كردن باند از سلامت آن مطلع شويد. شایان ذکر است بعد از تست کالا در صورت سلامت کالا امکان تعویض آن وجود ندارد.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

امکان برگشت کالا با دلیل “انصراف از خرید” تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

کاربران گرامی بعد از فروش امکان کنسل کردن در موارد خاص (عدم وجود کالا و یا اشتباه در ارسال کالا) که فروشگاه موظف به برگرداندن مبلغ می باشد، برگشت مبلغ تا 4 روز کاری بعد از کنسل شدن سفارش انجام می شود. همچنین مبلغی بین 15 تا 20 هزار تومان (درصورت صادر شدن کد تیپاکس) کسر می گردد.

در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از آدیو کلاب، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.

در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، آدیو کلاب مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.